Salon Cieszyn

Świat Sypialni

Kontakt:

tel. 574 800 787

E – mail:

cieszyn@swiatsypialni.com.pl

Adres:

C.H. Liburnia
ul. Liburnia 47 (pod sklepem ZooMix)
43-400 Cieszyn

Salon materacy i łóżek ŚWIAT SYPIALNI w Cieszynie posiada największą ekspozycję materacy i łóżek w Cieszynie i okolicach. Znajduje się on przy ul. Liburnia 47, na Osiedlu Liburnia, niedaleko granicy polsko-czeskiej. Do tego salonu można dojechać, w zależności od miejsca Cieszyna, w którym znajdujemy się, autobusami linii: 10, 21, 22, 30, 32,40,50 i 30S.

Salon jest usytuowany w bardzo charakterystycznym budynku z dużą ilością dużych okien. Dzięki temu masz możliwość zapoznać się dokładnie z ekspozycją, a wizyta w naszym sklepie będzie samą przyjemnością. Można zaparkować swój samochód, pod samymi drzwiami salonu, jest to niezwykle ważne dla osób mających problemy z samodzielnym poruszaniem się.

Salon ``Świat Sypialni`` Cieszyn

Zapraszamy do naszego salonu całe rodziny. Posiadamy specjalny kącik dla dzieci, aby rodzice mogli komfortowo zapoznać się z ofertą i w spokoju podjąć właściwy wybór. Zachęcamy też, aby konsultować z najmłodszymi i nieco starszymi zakup nowego materaca lub łóżka, szczególnie jeśli ma trafić do pokoju dziecięcego.

W swojej ofercie posiadamy wszystkie produkty niezbędne do sypialni. Wykonujemy produkty na wymiar: łóżka, materace, poduszki, stelaże, komody, szafy itp. Dużą część produktów jest dostępna “od ręki”, lub z krótkim terminem realizacji.

Warto odwiedzić nasz salon w Cieszynie, aby w spokojnej i miłej atmosferze, z pomocą profesjonalnej i kompetentnej obsługi stworzyć swoją wymarzoną sypialnię. Wybierzemy tutaj materace, łóżka, stelaże pasujące do materacy, poduszki, powłoczki na poduszki, meble oraz produkty dla naszych dzieci, a także inne drobniejsze akcesoria sypialniane.

Materace Cieszyn

Posiadamy modele materacy, na każdą kieszeń. Zarówno dla ludzi ceniących sobie bardziej ekonomiczne zakupy, jak i tych bardziej wymagających, stawiających komfort na pierwszym miejscu. W swojej ofercie mamy materace Cieszyn tylko najwyższej klasy, znanych i renomowanych producentów, docenionych przez klientów na całym świecie.

Producenci materacy, z którymi współpracujemy, cechują się długoletnim doświadczeniem, solidnością oraz dbaniem o jakość produktu i komfort jego użytkownika. Są to zarówno polscy producenci, tacy jak Janopol, czy też FoamRoyal i BRN oraz posiadająca w Polsce swoje fabryki marka HILDING, CUREM jak i włoskie marki: PerDormire, czy też MollyFlex i Bedding.

Materace Cieszyn to produkty o innowacyjnych rozwiązaniach często z klasycznym designem. Każdy model jest starannie wykonywany. Marki dbają również o jak najlepsze materiały. Dla nich wytwarzane są specjalne pianki, naturalne tkaniny, a nawet sprężyny wykonane z wysokiej jakości stali.

Jeżeli nie wiesz jaki materac kupić: miękki, twardy, a może średni, to doradcy sklepu z pewnością pomogą w rozwiązaniu tego problemu. Najważniejsze jest dla nas, abyś się dobrze wyspał każdej nocy w zależności od potrzeb i preferencji.

Łóżka Cieszyn

Łóżka Cieszyn dostępne w naszych salonach, są tworzone przez polskich producentów, najlepszych tapicerów oraz firmy takie jak EKODOM, czy też DREWMAX, BRN, New Concept, a także sprowadzane przez dystrybutorów tj. firmy Hilding i Signal oraz innych.

W naszej ofercie są łóżka ergonomiczne, które pozwalają na komfortowe ułożenie człowieka, a szczególnie jego kręgosłupa podczas snu. Mamy duży wybór różnych konstrukcji łóżek do sypialni, w tym drewnianych, z litego drewna oraz tapicerowanych.

Łóżka tapicerowane są wytwarzane w technologii szkieletowej, która daje nam nieograniczone możliwości adaptacji. Łóżka Cieszyn są wykonane w wersji nowoczesnej oraz klasycznej do wyboru przez klienta.

Poduszki ortopedyczne Cieszyn

Ważnym elementem zdrowego snu jest odpowiednio dobrana poduszka ortopedyczna zwana też anatomiczną.

Poduszki ortopedyczne zostały tak skonstruowane, aby podczas snu nasz kręgosłup szyjny był prawidłowo ułożony. Właściwie dobrane poduszka wraz z materacem dają pewność, że nie będzie nas po nocy bolał żaden odcinek kręgosłupa i wstaniemy zrelaksowani i wypoczęci.

Podstawowymi materiałami konstrukcyjnymi poduszek są specjalistyczne pianki o dobranej, najczęściej wysokiej, elastyczności. Poduszki są również w wersji profilowanej.

Stelaże do łóżek Cieszyn

Stelaże są niezbędnym elementem łóżek, na które kładziemy materace. Im bardziej dobrana i wykonana ich konstrukcja, tym lepsze efekty dopasowania ich do materacy. A jest o czym mówić, ponieważ to od nich zależy przedłużenie żywotności materacy oraz zapewnienie odpowiedniej ich wentylacji. Nie bez znaczenia jest polepszenie w ten sposób jakości snu.

Oferujemy stelaże z regulacją twardości w odcinku lędźwiowym oraz z regulacją nachylenia podgłówka i podnóżka w wersji manualnej lub elektrycznej.

Salon przyjazny dziecku, czyli łóżka dziecięce Cieszyn

Wszystkie nasze działania mają na celu zapewnienie zdrowego i komfortowego snu także dzieciom, których układ kostny dopiero się kształtuje. Oferujemy przede wszystkim dobre materace, które uzyskały pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Są to produkty antyalergiczne, wykonane z materiałów bezpiecznych dla dzieci potwierdzone certyfikatami. Posiadają one zdejmowane pokrowce, które można prać w wysokiej temperaturze.  W naszej ofercie znajdują się materace dla niemowląt, dzieci i młodzieży.

Ich surowcem są najczęściej pianki wysokoelastyczne lub lateks, a niektóre modele są dodatkowo utwardzone płytą kokosową. Należy tutaj wymienić szczególnie materace dziecięce firmy Vitmat i Hilding ze względu na zapewniony bardzo długi okres gwarancji (5 lub 10 lat). W naszym sklepie znajdziecie również łóżko dla dziecka. Oferujemy ponadczasowe modele łóżek drewnianych.

Meble Cieszyn

Salon oferuje także meble firm polskich Ekodom i Drewmax. Meble Ekodom charakteryzują się bardzo solidnym wykonaniem oraz wysoką jakością. Łóżka, szafy, komody, toaletki zrobione są z drewna o wysokiej trwałości. Jest to zatem zakup, który wystarcza na lata.

W ofercie firmy Drewmax znajdują się meble sosnowe, dębowe i bukowe. Marka Drewmax znana jest na rynku przede wszystkim z wysokiej jakości sprzedawanych produktów. Wytwarzane są one tylko i wyłącznie z litego drewna pierwszego gatunku, polskiego pochodzenia. Do wykańczania mebli używane są ekologiczne produkty z atestami.