Salon Jastrzębie-Zdrój

Świat Sypialni

Telefon:

tel. 533 800 822

Adres e-mail:

jastrzebie@swiatsypialni.com.pl

Adres:

ul. Warszawska 6
44-335 Jastrzębie Zdrój

Salon materacy i łóżek Świat Sypialni w Jastrzębiu-Zdroju znajduje się na ul. Warszawskiej 6. Przed sklepem jest parking z wydzielonymi miejscami dla naszych klientów. Można tutaj także dojechać środkami komunikacji miejskiej — autobusami linii: B15, C11, C14, C17, R11, W12, B13, B12, W10, S15, C18, C15 i C13.

Oferujemy w naszym salonie duży wybór materacy i łóżek polskich oraz zagranicznych producentów. Prezentujemy również cały szereg akcesoriów: poduszek, stelaży, kołder, ochraniaczy, itp.

Materace Jastrzębie-Zdrój

Kupisz w naszym salonie materace Jastrzębie – Zdrój wykonane z wysokiej jakości pianek, czyli materace piankowe i ekskluzywne materace hybrydowe oraz materace sprężynowe. Produkty te zostały wytworzone przy zastosowaniu innowacyjnych technologii. Dodatkowo oferujemy takie produkty dla dzieci i niemowląt oraz młodzieży. Zastanawiasz się czym się różnią?

Materace piankowe dzielimy na materace termoelastyczne, wysokoelastyczne i lateksowe. Zapewniają one wysoki poziom sprężystości i dostosowywanie się do kształtu ciała. Ułatwiają krążenie krwi i zapewniają dobry sen. Przeznaczone są szczególnie dla osób cierpiących z powodu kręgosłupa, czy stawów.

Sprężynowe materace kieszeniowe posiadają sprężynki, z których każda umieszczona jest w materiałowej kieszonce i osobno odbiera nacisk od leżącego człowieka. Dzięki temu wyróżniają się one zwiększoną elastycznością punktową i mają wpływ na lepszy sen.

Materace z kokosem cieszą się ostatnio dużą popularnością. Maja one podwyższoną twardość i dlatego lubią je osoby o wyższej masie ciała, bo są bardziej stabilne od innych modeli. Odpowiedni skład zapewnia odporność na zawilgocenie, grzyby i pleśń.

Materace hybrydowe to złożone, ale też ekskluzywne rozwiązanie. Powstały one z połączenia różnych technologii i materiałów w jednym wkładzie: sprężyn kieszeniowych oraz pianki termoelastycznej, wysokoelastycznej lub lateksu. Dzięki temu zapewnia on duży komfort użytkowania.

Materace medyczne poddano badaniom i testom medycznym, a pozytywne ich wyniki pozwoliły na nadanie im statusu produktów leczniczych. Spełniają najwyższe standardy. Należą do nich materace korekcyjne, rehabilitacyjne i przeciwodleżynowe. Wszystkie takie produkty mają cechy prozdrowotne.

Nasz salon oferuje do sprzedaży szeroką gamę wszystkich materacy, których producentami są takie firmy jak: Hilding, Janpol, wysokiej jakości materace piankowe PerDormire, Foam Royal, MollyFlex, Bedding, Curem i materace hybrydowe BRN oraz materace sprężynowe. Produkty te zostały wykonane w nowoczesnych technologiach. Oferujemy również materace dziecięce i dla młodzieży uznanych polskich firm Vitmat, Hevea, Janpol, Hevea i Hilding.

Materace Jastrzębie-Zdrój dla dzieci i młodzieży

Wszystkie oferowane przez nas materace przeznaczone dla dzieci, niemowlaków, czy młodzieży gwarantują zdrowy i komfortowy sen. Posiadają pozytywne opinie Instytutu Matki i Dziecka oraz liczne certyfikaty. Przede wszystkim charakteryzują się antyalericznością, a wykonane są z materiałów bezpiecznych dla najmłodszych.

W sklepie eksponujemy materace piankowe, wysokoelastyczne, lateksowe, lateksowo-kokosowe, kieszeniowe, których producentami są takie firmy jak: Janpol, VITMAT, Hevea i Hilding. Zapraszamy całe rodziny, aby także dzieci i młodzież mieli udział w tak ważnym zakupie i mogli na miejscu wypróbować, gdzie będzie im się spało najwygodniej.

Stelaże Jastrzębie-Zdrój

Oferta naszego sklepu jest wzbogacona o wiele modeli stelaży do łóżek. Powalają one na przedłużenia żywotności materacy. Ponadto dają możliwość ich wentylacji, a przez to także higienę naszego snu. Stelaże wykonane są z elastycznych, klejonych warstwowo listew drewnianych. Nasze produkty mają regulację twardości i stanowią dobre podparcie dla kręgosłupa. Poza tym dysponujemy także bardziej komfortowymi konstrukcjami, które umożliwiają regulację nachylenia podgłówka i podnóżka. Producentami stelaży są m.in. firmy: Janpol, Hilding i CUREM.

Łóżka Jastrzębie – Zdrój tapicerowane i drewniane

W salonie “Świat Sypialni” w Jastrzębiu-Zdrój jest spora ekspozycja łóżek drewnianych wykonanych z wielu gatunków drewna np. sosny, olchy, buku, dębu oraz łóżek tapicerowanych. Oferujemy łóżka do sypialni polskich i europejskich producentów takich jak: Drossen, EkoDom, DrewMax, Hilding, New Concept, Signal oraz inni.

Łóżka drewniane to produkty bardzo praktyczne i umożliwiają utrzymanie ich czystości. Aby je upiększyć, proponujemy wybrać w naszym salonie np. kolorowe poduszki, koce itp. akcesoria. Wszystkie te łóżka dzięki odpowiedniej konstrukcji zapewniają komfort wypoczywania i snu. W naszej ofercie jest także szeroki wybór pokrowców, pościeli i innych dodatków, które pozwolą się cieszyć spokojnym snem.

Poduszki ortopedyczne Jastrzębie-Zdrój

Zazwyczaj są one też zwane anatomicznymi dzięki umożliwieniu właściwego podparcia głowy i kręgosłupa szyjnego. Ich głównym składnikiem są pianki termoelastyczne, wysokoelastyczne lub lateks. Nasz salon oferuje wygodne poduszki najlepszych producentów polskich i zagranicznych takich jak m.in. Hilding, PerDormire, Curem i MollyFle, także ergonomiczne poduszki profilowane.

Ochraniacze na materace Jastrzębie-Zdrój

W ofercie naszego salonu są różne rodzaje ochraniaczy na materace np. nieprzemakalny PCV, podgumowany, zabezpieczający materac przed zamoczeniem. Wyroby te mają za zadanie zapewnienie higieny snu, co jest ważne dla alergików i dzieci. Ochraniacze należą do produktów medycznych. Wykonano je z materiałów, które można prać w wysokich temperaturach.