Salon Konin

Świat Sypialni

Telefon:

505 – 169 – 611

Adres e-mail:

konin@swiatsypialni.com.pl

Adres:

C.H. Kaufland ul. Spółdzielców 6,
62 – 510 Konin

Sklep Świat Sypialni w Koninie mieści się na terenie centrum handlowego Kaufland z wejściem bezpośrednio z parkingu. Jest on usytuowany na ul. Spółdzielców 6.  Można tutaj także dojechać autobusami miejskimi linii: 100, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 69 i 71. Duży, przestronny salon pozwolił nam na zaprezentowanie, na ekspozycji bardzo dużej ilości łóżek, materacy do sypialni oraz akcesoriów np. poduszek ortopedycznych, ochraniaczy na materac itp.

Znajduje się u nas pełna ekspozycja materacy m.in. takich firm jak: Hilding, Curem, PerDormire, Mollyflex oraz wielu innych. Ponadto prezentujemy łóżka tapicerowane oraz z litego drewna m.in. sosnowego, bukowego, olchy oraz dębu. Łóżka do sypialni z naszej oferty wykonujemy także na wymiar oraz wg projektu klienta.

Materace Konin

Proponujemy szeroki asortyment oraz fachowe doradztwo. Posiadamy materace piankowe, termoelastyczne, lateksowe, które charakteryzują się właściwościami antyalergicznymi. Dla osób preferujących tradycyjne, sprężynowe modele, oferujemy nowoczesne materace kieszeniowe i multipocket, które punktowo podpierają całe ciało. Niezdecydowani mogą wypróbować materace hybrydowe w naszym salonie. Warto zainwestować w wygodny materac do sypialni, który ma decydujący wpływ na komfort spania. Jeśli nie wiesz jak dobrze dobrać materac – salon materacy i łóżek Świat Sypialni to miejsce idealne dla Ciebie. Nasi odpowiedni przeszkoleni doradcy z pewnością rozwieją każde wątpliwości i dobiorą idealny materac do spania właśnie dla Ciebie.

Łóżka Konin

Sam materac to nie wszystko. Proponujemy łóżka do sypialni drewniane lub tapicerowane polskich producentów np. Ekodom, Drewmax.