modern country

Aranżacje sypialni w stylu modern country

Aranżacje sypialni w stylu modern country cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Cechą wyróżniającą są naturalne miękkie tkaniny, drewno i jasne kolory. Osoby, które zdecydują się na pomysł na sypialnię w takim stylu, mogą cieszyć się przytulnym pomieszczeniem z wiejskimi akcentami. Dowiedz się, czym wyróżnia się w praktyce styl modern country.

Aranżacje sypialni w stylu modern country — Co oznacza określenie modern country?

Modern country z języka angielskiego oznacza nowoczesny styl wiejski. W takim domu powinny znaleźć się akcenty, które doceniają mieszkańcy wielkich miast. Jest to między innymi minimalizm i swoboda. Jest tam również miejsce na przedmioty kojarzące się z naturalnością i tak popularnym ostatnio stylem boho.

Co warto wiedzieć na temat stylu modern country?

Elementem wyróżniającym styl modern country jest połączenie nowoczesności z wiejskością. To rozwiązanie, które wykorzystuje to, co najlepsze z dwóch przeciwstawnych sobie stylów. W tym przypadku można zauważyć zestawienie cech wiejskiej chaty z nowojorskim loftem.

Aranżacje sypialni w stylu modern country, czyli jakie elementy powinny znaleźć się w sypialni urządzonej zgodnie z zasadami modern country?

W sypialni modern country powinny znaleźć się naturalne materiały, a więc na przykład drewniane meble. W takim pomieszczeniu należy również umieścić drewniane łóżko małżeńskie Co więcej, wnętrze przygotowane w stylu rustykalno-nowoczesnym musi zawierać drewnianą podłogę, jasne ściany, a także etniczne dodatki.

Co zrobić, aby sypialnia przypominała styl modern country?

Do sypialni urządzonej w stylu modern country pasują meble drewniane. Wyposażenie musi być tak dobrane, aby w domu panował sielski i spokojny klimat. W takiej sypialni można nie tylko odpocząć w nocy, ale również w ciągu dnia zatapiając się w ulubioną lekturę i zasiadając w wiklinowym fotelu. Meble zgodne z zasadami prezentowanego stylu są pojemne i przypominające te, które znamy z domu naszej babci. Może znaleźć się również w niej komoda na książki.

Jakie dodatki do sypialni modern country?

Niebagatelne znaczenie w takiej sypialni mają również dodatki. We wnętrzu może jak najbardziej znaleźć się dywan z juta w kształcie koła bądź też prostokąta. Istotne jest również to, aby był on a naturalnym kolorze. Naturalność można z powodzeniem wprowadzić przez kształty nawiązujące do darów Matki Natury. Warto zatem wybrać dywan w kształcie liścia, półksiężyca lub innego elementu wprowadzającego do środka świeżość i powiew natury.

Jakie meble do mieszkania w stylu modern country?

Nie bez znaczenia jest również materiał, z którego będą zrobione meble w mieszkaniu modern country. Powinny być one wykonane z prawdziwego drewna. W takim pomieszczeniu może również znaleźć się wyposażenie z rattanu. W aranżacji wnętrza warto uwzględnić na przykład ażurowy abażur. Wszystko po to, aby atmosfera sprzyjała szybkiemu i spokojnemu zasypianiu.

Mieszkanie w klimacie modern country, czyli co zrobić, aby osiągnąć najlepszy efekt?

Osoby urządzające wystrój sypialni zgodnie z zasadą modern country często decydują się na to, aby w takim stylu przygotować całe mieszkanie. Najważniejszymi przedmiotami w takim mieszkaniu lub domu jest podłoga i ściany. Nie może w środku zabraknąć mebli z naturalnego drewna, etnicznych przedmiotów przywiezionych z daleka lub po prostu z polskiej wsi. Świetnie będą także prezentować się wewnątrz schody zrobione z desek surowych. Duże wrażenie z pewnością zrobią również kamienne parapety. Osoby, które pragną wyczarować świetny efekt w klimacie modern country, powinny wykorzystywać takie akcesoria jak: papier ścierny, szlifierka, lakier do drewna czy bejca. W tym przypadku warto postawić na kreatywność.

Jak zaaranżować wnętrze modern country, czyli podsumowanie najważniejszych informacji?

Modern country jest stylem międzynarodowym, który łączy polskie Podlasie z meksykańską wioską. Warto tutaj zestawiać różnorodne wzory z gładkimi powierzchniami. Krzesła powinny mieć intrygujące formy i niezobowiązującą linię. Urządzanie wystroju sypialni lub innego pomieszczenia w domu modern country jest z pewnością świetną zabawą. Warto miksować różne elementy, ale nie można także nagiąć tego w żaden sposób. W tym przypadku należy łączyć przedmioty ludowe z tymi utrzymanymi w duchu glamour. Nie należy również bać się modernistycznych mebli połączonych z rzeczami w stylu boho.

Modern country jest niezwykle popularnym stylem, który zdobywa coraz szersze grono zwolenników. W takim domu można odpocząć i naprawdę poczuć się jak u siebie. Z pomocą odpowiedniego wyposażenia można uzyskać efekt, który zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Gdy nie ma się doświadczenia w urządzaniu wnętrz lub czuje się niepewnie w tym temacie, można oczywiście skorzystać z pomocy specjalistów. Dzięki temu zyskuje się pewność, że wszystko będzie wyglądało tak, jak powinno. W stylu modern country zakochuje się wiele osób, ponieważ ma on w sobie coś wyjątkowego. Przywodzi najpiękniejsze wspomnienia i wywołuje najskrytsze marzenia i pragnienia. To sposób aranżacji, który spodoba się każdemu bez względu na wykonywany zawód, płeć, wiek i inne czynniki. Jest to styl dla każdego!

Chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń lub odwiedź jeden z naszych salonów:

Bądź na bieżąco:

Odbierz 5% rabatu na zakupy

Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się zniżką na zakupy w sklepie internetowym oraz w salonach stacjonarnych. Dodatkowo otrzymasz informacje o nowościach i promocjach wprost na swojego maila.

Salony stacjonarne

Odwiedź jeden z naszych 10 sklepów stacjonarnych

Oferta na stronie wygląda dobrze, ale przed zakupem chcesz zobaczyć, dotknąć i wypróbować produkt? Odwiedź jeden z naszych salonów.

Może zainteresują Cię również inne artykuły?