https://swiatsypialni.com.pl uses cookies stored on your computer. If you do not agree to this, you can disable cookies on your browser.

Jeszcze dziś możesz spać zdrowo i wygodnie – na nowym materacu!

Materace dostępne „od ręki”! –>

—————————————————————


Z myślą o naszych Klientach na terenie Bielska-Białej, Rybnika i Cieszyna uruchomiliśmy specjalistyczne sklepy zaopatrzone w szeroką paletę materacy i łóżek czołowych producentów polskich i zagranicznych.

Oferujemy materace piankowe, materace termoelastyczne, materace kieszeniowe, materace lateksowe, materace bonelowe, materace nawierzchniowe, materace medyczne, materace zdrowotne, materace rehabilitacyjne.

Gama łóżek dostępnych w naszej placówce rozpoczyna się od łóżek tapicerowanych przez łóżka drewniane i metalowe po łóżka kontynentalne. Cechuje je nowoczesna stylistyka, zastosowanie ekologicznych materiałów, ciekawe wzornictwo i praktyczna funkcjonalność przekładająca się na wygodę i komfort w użytkowaniu.

W naszej ofercie znajdą Państwo również kołdry, poduszki oraz pościel wysokiej jakości.

Świadomi wielkiej roli zdrowotnej oraz regeneracyjnej jaką w naszym życiu pełni sen, oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania przemysłu w tej dziedzinie. Każdy znajdzie dla siebie optymalne rozwiązanie w doborze materiału, kształtu, wymiaru, przeznaczenia itp.

Wygodę na pewno zapewnią Państwu prezentowane w naszym salonie doskonałe łóżka. Bielsko uzyskuję w ten sposób kolejny ważny punkt dystrybucyjny z asortymentem łóżek, stelaży oraz poduszek ortopedycznych.

Zapraszamy do salonu Świat Sypialni, gdzie są dostępne zdrowotne materace. Bielsko i jego mieszkańcy potrzebują różnorodnej oferty w tej dziedzinie, ponieważ coraz więcej osób skarży się na dolegliwości z kręgosłupem i poddaje się specjalistycznemu leczeniu. Nasi Doradcy pomogą Państwu wybrać odpowiedni materac dostosowując jego właściwości do Państwa potrzeb i preferencji. Dzięki odpowiednim przeszkoleniu potrafimy doskonale doradzić osobom z problemami z kręgosłupem oraz alergikom. Na miejscu mogą Państwo położyć się na wybranym materacu i sprawdzić jego twardość oraz dopasowanie.

Realizujemy projekty indywidualne, dostosowane do Państwa potrzeb.

Zapewniamy fachową obsługę, transport oraz montaż.

Jeśli potrzebujesz najlepszy materac Bielsko-Biała ul. Kolista 23, Rybnik ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1B, Cieszyn ul. Liburnia 47…

Jeśli potrzebujesz wygodnego łóżka Bielsko-Biała Retail Park Karpacka, ul. Kolista 23, Rybnik ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1B, Cieszyn ul. Liburnia 47…

Polecamy się wszystkim lubiącym dobrze się wyspać.

Salony „Świat Sypialni” znajdziesz w Bielsku-Białej, Retail Park Karpacka ul. Kolista 23, Rybnik ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1B, Cieszyn ul. Liburnia 47… Oferujemy szeroką paletę materacy i łóżek czołowych producentów polskich i zagranicznych. Dzięki współpracy na bieżąco posiadamy najnowsze rozwiązania i modele.
W naszych sklepach znajdziecie Państwo materace piankowe, materace kieszeniowe, w dobrej cenie materace rybnik, materace materace lateksowe, materace bonelowe, zdrowe materace bielsko, materace nawierzchniowe, materace medyczne, materace rehabilitacyjne.
W naszych placówkach dostępne są rozmaite łóżka bielsko, od tapicerowanych przez łóżka drewniane i metalowe po łóżka kontynentalne, łóżka rybnik. Wyróżnia je nowy design, bezpieczeństwo i ekologia stosowanych materiałów, funkcjonalność dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta.
Wygoda i komfort w użytkowaniu wynika z zastosowania nowoczesnych metod produkcji oraz wielu lat badań nad materiałami i wzornictwem.
Z myślą o dobrym śnie, który jest bezpośrednio związany ze zdrowiem każdego konsumenta zapewniamy w dobrej cenie szeroki wybór łóżek i materacy.
Nasi pracownicy służą Państwu profesjonalnym doradztwem i pomocą. Oferujemy transport i montaż.
Zapraszamy do salonu Świat Sypialni, gdzie są dostępne zdrowotne materace bielsko, łóżka bielsko, materace rybnik i łóżka rybnikm materace cieszyn, łóżka cieszyn.