https://swiatsypialni.com.pl uses cookies stored on your computer. If you do not agree to this, you can disable cookies on your browser.
previous arrow
next arrow
Slider
Jak wybrać łóżko idealne?

 

Jak wybrać łóżko idealne – na co zwrócić uwagę przy jego wyborze i gdzie je kupić?

Nasze sypialnie to nie tylko miejsca, w których śpimy, coraz częściej spełniają one inne funkcje. Obecnie jesteśmy coraz bardziej świadomi swoich potrzeb. Sypialnie przestały spełniać tylko podstawową funkcję do spania, teraz to pokój relaksu, w którym spędzamy coraz więcej czasu. W naszym „azylu” niejednokrotnie relaksujemy się przy dobrej książce, raczymy się wytrawnym trunkiem, oglądamy swój ulubiony film czy po prostu się dobrze bawimy.


Jak wybrać odpowiedni materac opisywaliśmy w poprzednim artykule.
Dziś zajmiemy się tematyką łóżka, dlaczego kupić je akurat w jednym z naszych salonów Świat Sypialni i co najważniejsze jak wybrać łóżko wygodne które zaspokoi nasze kryteria estetyczne a dodatkowo będzie bardzo funkcjonalne i komfortowe.
W salonach naszej sieci Świat Sypialni oferujemy Państwu łóżka tylko producentów mających w swojej ofercie najwyższej jakości produkty. Znajdą tu Państwo łóżka wykonane z drewna sosnowego, olchowego, bukowego i dębowego. Prócz tego możemy Państwu zaproponować wysokiej klasy łóżka tapicerowane. Największa oferta ekspozycyjna znajduję się w naszym salonach w Rybniku i Cieszynie. Można tam znaleźć bogatą ofertę łóżek z drewna litego jak i ekskluzywne modele łóżek tapicerowanych.
Ale jak wybrać właściwy model?
Na początku warto wziąć pod uwagę miejsce w którym będzie stało nasze łóżko, czy jest to duże pomieszczenie czy raczej niewielka sypialnia. Czy łóżko ma zdominować nasz pokój czy tylko ma być subtelnym jego dodatkiem.
Materiał jaki wybierzemy też ma ogromne znaczenie, możemy wybrać ponadczasowe drewno, które odnajdzie się rewelacyjnie w każdej sypialni bądź spersonalizować swoje wymarzone łóżko tapicerowane w tkaninie i kolorze opowiadającym naszym oczekiwaniom.
Przede wszystkim musimy zdefiniować czego oczekujemy od tego mebla pod względem technicznym. Czy dany model ma posiadać pojemnik na pościel czy nie, jak wysoki ma być zagłówek, czy boki mają dochodzić do podłogi czy być na wyższych nóżkach.
Eksperci w naszych salonach Świat Sypialni służą swoją pomocą i ogromną wiedzą by pomóc Państwu w wyborze wymarzonego łóżka.

W Rybnickim salonie mogą Państwo zaznajomić się z pełną ofertą tych łóżek oraz skorzystać z fachowej pomocy naszych sprzedawców.

Zapraszamy do naszych salonów Świat Sypialni w:
Rybniku, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1B,
Cieszynie, C.H. Liburnia, ul. Liburnia 47,
Jastrzębiu Zdroju, ul. Warszawska 6,
Bielsku Białej, Retail Park Karpacka, ul. Kolista 23.

Jeśli szukasz wygodnego, praktycznego a zarazem efektownego łóżka zapraszamy do naszych salonów. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór łóżek drewnianych oraz łóżek tapicerowanych. Wykonamy również łóżko drewniane lub tapicerowane na wymiar – „szyte na miarę twoich potrzeb”.

Oferujemy łóżka najlepszych polskich producentów:
łóżka drewniane takich firm jak Drewmax, Ekodom, Signal
łóżka tapicerowane firm New Concept, Hilding, Signal