https://swiatsypialni.com.pl uses cookies stored on your computer. If you do not agree to this, you can disable cookies on your browser.
Slider
Jakie łóżko wybrać do sypialni?

 

Sypialnia powinna być miejscem, gdzie można w spokoju wypocząć po trudach całego dnia. Najważniejszym meblem, jaki ma się w niej znaleźć, jest oczywiście łóżko – które powinno być nie tylko ładne, ale i przede wszystkim wygodne, żeby zapewnić komfort odpoczynku i snu. W tej chwili mamy na szczęście wiele różnych modeli do wyboru, jednak wiąże się to niestety z wieloma rozważaniami co konkretnie wybrać! Czasem im większy wybór, tym ciężej podjąć ostateczną decyzję! Większe, mniejsze, tapicerowane, z dodatkowym pojemnikiem, czy bez niego? Warto zapoznać się z naszymi propozycjami i wybrać coś odpowiedniego dla siebie i swojej sypialni!

Dla dzieci i dorosłych

Do pokoju dziecięcego oczywiście powinny trafić łóżka dedykowane specjalnie dzieciom – są odpowiedniej wielkości, więc dziecko czuje się w nich bezpiecznie, a jednocześnie pasują do reszty wystroju. W pokoiku dziecięcym najczęściej jest wiele ciuszków i zabawek – wielkie, dorosłe łóżko nie prezentowałoby się właściwie. Dziecięce łóżeczka są wygodne, jasne i można je znaleźć w prostej lub zdobionej formie. Każdy maluch będzie zachwycony, a w naszej ofercie znajdzie się też coś w sam raz dla nastolatków!

Tapicerowane, drewniane…

Dorośli potrzebują już rzecz jasna bardziej wytrzymałych łóżek, które zapewniają komfort spania i które będą dopasowane nawet do osób o dużym wzroście. Bardzo popularne w tej chwili jest łóżko drewniane do sypialni – świetnie prezentujące się we wnętrzu urządzonym w stylu skandynawskim, który w tej chwili uznawany jest za najpopularniejszy w stylizacji wnętrz. Można zdecydować się na łóżka jednoosobowe, albo łóżka dla pary. Wykonywane są z różnych gatunków drewna, co przyczynia się do nieco innych ich odcieni. Z kolei łóżko tapicerowane będzie ładnie wyglądać w nieco ozdobniejszym wnętrzu – w stylu klasycznym lub nowoczesnym. To łóżka z pięknym zagłówkiem, które można kupić w różnych kolorach. Do osobnej grupy należy łóżko z pojemnikiem na pościel, które można znaleźć tak w drewnianej, jak i tapicerowanej wersji. To produkt posiadający specjalną szufladę do schowania pościeli, dzięki czemu można utrzymać w sypialni większy porządek.