Materac nawierzchniowy naturalny Fen Hilding

Materac nawierzchniowy 160×200, czyli mata na materac

Na rynku są różne rodzaje materacy, ale na ich tle szczególnie wyróżnia się materac nawierzchniowy 160×200. Pełni on zupełnie inne zadanie od pozostałych. Co więcej, modele zaliczane do tej grupy cieszą się coraz większą popularnością. Dowiedz się, co to dokładnie jest, jakie ma zalety i poznaj kilka przykładów.

Co warto wiedzieć na temat materac nawierzchniowy 160×200?

Materac nawierzchniowy 160×200 jest inaczej matą, czyli pewnego rodzaju nakładką na łóżko. Zatem jego grubość jest znacznie mniejsza od tradycyjnego posłania. Pełni on między innymi funkcję ochronną, czyli zabezpiecza główny materac przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Co więcej, sprawdza się także wtedy, gdy materac w pewnym stopniu stracił swoje walory. Materac nawierzchniowy 160×200 stanowi zatem idealną opcję wtedy, gdy normalne posłanie jest nierówne, uwiera lub jest niewygodne. Wiele osób wykorzystuje nakładkę podczas wyjazdów na łóżka hotelowe w celu zapewnienia sobie większego komfortu.

Materac nawierzchniowy, czyli jakie są jego najważniejsze zalety?

Materac nawierzchniowy pomaga wtedy, gdy stary materac jest zniszczony. Dzięki temu można odłożyć zakup nowego posłania na później. Sama nakładka jest dużo tańsza i niezwykle komfortowa. Wspaniale usuwa ona wszelkie nierówności i przywraca gładką powierzchnię. Może także służyć jako element chroniący główny materac przed zanieczyszczeniami, uszkodzeniami i innymi czynnikami zewnętrznymi. Wspaniale sprawdza się jako struktura zabezpieczająca przed sierścią zwierząt. W ten sposób uda Ci się też zakryć wady starego posłania. Nakładkę wykorzystasz też w przypadku łóżek hotelowych. Jest to też doskonały sposób na poprawę komfortu nocnego odpoczynku, który odbywa się na kanapach. Wiele osób sięga do tego rozwiązania podczas mieszkania w wynajmowanych mieszkaniach.

Materace nawierzchniowe, czyli jaka mate na materac wybrać – przegląd modeli dostępnych na rynku

Materac nawierzchniowy 160 x 200 Fen od marki Hilding, czyli wiele zalet ukrytych w jednym małym materacu

Materac nawierzchniowy Fen od marki Hilding dopracowano w każdym detalu, dlatego zapewnia on niesamowitą wygodę. Co więcej, możesz w tym przypadku liczyć na wyjątkowe uczucie otulenia, które zostanie z Tobą przez całą noc. W tym przypadku zastosowano wypełnienie z naturalnego lateksu. Wykorzystanie tego materiału sprawia, że posłanie jest niezwykle sprężyste i do tego, bardzo przyjemnie miękkie. Ogromną zaletą jest też to, że fantastycznie dostosowuje się on do kształtów anatomicznych ludzkiego ciała. Opracowano go także w taki sposób, aby uzyskać doskonałe podparcie dla kręgosłupa. Co więcej, obecność lateksu sprawia, że można tutaj liczyć na fantastyczne zabezpieczenie przed bakteriami, grzybami i roztoczami. Ponadto zaletą jest optymalna wentylacja i cyrkulacja powietrza.

Materac nawierzchniowy termoelastyczny od marki Janpol

Kolejnym modelem, na który warto zwrócić uwagę, jeśli chodzi o posłania nawierzchniowe jest materac termoelastyczny od marki Janpol. Zgodnie z tym, co sugeruje nazwa podstawę stanowi tutaj pianka termoelastyczna, która ma wyjątkowe właściwości. Jej najcenniejszą zaletą jest to, że fantastycznie dopasowuje się ona do kształtów anatomicznych ciała. Ułatwia zatem zasypianie, a także sprzyja utrzymaniu snu. Posłanie doskonale podtrzymuje każdy fragment ciała. Co więcej, po wstaniu z łóżka wraca do swojego pierwotnego kształtu. Jest idealny dla osób zmagających się z różnymi alergiami. Wykorzystuje technologię, która chroni przed rozwojem grzybów, pleśni i innych mikroorganizmów. Ten materac można również bez problemu utrzymać w czystości.

Materac nawierzchniowy 160 x 200 Bass od marki Hilding, czyli lekkie posłanie, które wspaniale poprawia właściwości głównego materaca

Warto poznać też właściwości materaca nawierzchniowego Bass od marki Hilding. Bazą w tym przypadku jest pianka Velvet Touch, która jest sprężysta i podwyższa odczucie twardości. Cechą charakterystyczną jest także bardzo wysoka oddychalność i doskonała cyrkulacja powietrza. Warto podkreślić też fakt, że materac będzie stanowił dobry wybór dla alergików. Został tak opracowany, aby dobrze dopasowywać się do kształtów anatomicznych ludzkiego ciała. Gwarantuje też wyjątkowe podparcie dla kręgosłupa. Bardzo łatwo można go zrolować, a co za tym idzie również transportować, dlatego świetnie sprawdzi się w trakcie wyjazdów.

Materac nawierzchniowy Tenor od marki Hilding, czyli materac, który wspaniale wyrównuje powierzchnię spania

Materac nawierzchniowy Tenor zawiera piankę wysokoelastyczną FloFm. Dzięki temu możesz liczyć na wyjątkowy komfort nocnego odpoczynku. Struktura ta specjalizuje się w skutecznym pochłanianiu nadmiaru ciała z ciała, dzięki temu możesz liczyć na spokojne i głębokie zasypianie. Odpowiadają za to właściwości chłodzące materaca. Co więcej, cechą charakterystyczną jest to, że materac podpiera punktowo każdy fragment ciała. Świetnie też wyrównuje powierzchnie spania i zabezpiecza materac główny przed zabrudzeniami, sierścią zwierząt i innymi czynnikami zewnętrznymi. Jest też bardzo łatwy w przechowywaniu!

Chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń lub odwiedź jeden z naszych salonów:

Bądź na bieżąco:

Odbierz 5% rabatu na zakupy

Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się zniżką na zakupy w sklepie internetowym oraz w salonach stacjonarnych. Dodatkowo otrzymasz informacje o nowościach i promocjach wprost na swojego maila.

Salony stacjonarne

Odwiedź jeden z naszych 10 sklepów stacjonarnych

Oferta na stronie wygląda dobrze, ale przed zakupem chcesz zobaczyć, dotknąć i wypróbować produkt? Odwiedź jeden z naszych salonów.

Może zainteresują Cię również inne artykuły?