Materace Hilding -25%

25% rabatu na modele prozdrowotne!

 

 

  • Czas trwania 23.03 – 30.04.2020 r.!
  • Modele z kolekcji medycznej Hilding -25% -> zobacz modele medyczne
  • Promocja obejmuje wyłącznie materace w rozmiarach standardowych, nie dotyczy materacy dziecięcych oraz nawierzchniowych.

Rozmiary standardowe dostępne od ręki w naszych salonach – śpij wygodnie już dziś!

Zapraszamy na bezpieczne zakupy w jednym z siedmiu aktualnie czynnych salonów! Dla komfortu i bezpieczeństwa naszych klientów w salonie znajduje się wyłącznie jeden sprzedawca obsługujący jednego klienta (bądź parę). Kolejni klienci czekają na zewnątrz. W każdym z naszych salonów dostępne są płyny dezynfekujące oraz rękawiczki, z których należy skorzystać przy wejściu. Zachowujemy bezpieczny dystans z klientem. Jeśli mimo to nie jesteś przekonany do zakupów w salonie, zapraszamy do sklepu internetowego bądź kontaktu telefonicznego. Z pewnością uda się nam dobrze doradzić!

Chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń lub odwiedź jeden z naszych salonów:

Bądź na bieżąco:

Odbierz 5% rabatu na zakupy

Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się zniżką na zakupy w sklepie internetowym oraz w salonach stacjonarnych. Dodatkowo otrzymasz informacje o nowościach i promocjach wprost na swojego maila.

Salony stacjonarne

Odwiedź jeden z naszych 10 sklepów stacjonarnych

Oferta na stronie wygląda dobrze, ale przed zakupem chcesz zobaczyć, dotknąć i wypróbować produkt? Odwiedź jeden z naszych salonów.

Może zainteresują Cię również inne artykuły?