materace Mollflex materace sypialnia

Materace Mollyflex – przegląd modeli

Zdrowy sen to podstawa. Dzięki temu człowiek zyskuje energię i może realizować zadania, które czekają na niego w ciągu dnia. Dlatego trzeba zadbać o swoje posłanie. Duże znaczenie ma wybór materaca. Na rynku istnieje wiele firm, które oferują te produkty. Jedną z nich jest marka Mollyflex. Przedsiębiorstwo skupia się na detalach. Co więcej, wykorzystuje nowoczesne technologie, które umożliwiają wspaniałe dopasowanie do pozycji zajmowanej w trakcie nocnego wypoczynku. Dzięki temu zapomnisz o bólach i innych problemach z tym związanych. Ogromną zaletę produktów stanowi eleganckie wykończenie naturalną bawełną lub włóknem sojowym. Poznaj materace Mollyflex i zapewnij sobie to, co najlepsze!

Materace Mollyflex należące do grupy produktów pasywnych

Materace pasywne są bardzo popularne. Zawdzięczają to swoim wyjątkowym właściwościom. Doskonały przykład stanowi model Moreno. Jest to materac piankowy wytworzony z kilku warstw wyróżniających się wspaniałą jakością. Dzięki temu Twój sen będzie zdrowy, a Ty poczujesz się w pełni zrelaksowany. W tym przypadku górną powierzchnię wykonano z pianki Visco Pneumatic. Zapewnia ona idealne warunki podparcia, a także rozkładu punktowego nacisku. Technologia ta usprawnia krążenie krwi w organizmie i wywiera duży wpływ na relaksację mięśni. Produkt sprawdzi się w terapii antyodleżynowej. Co więcej, zastosowano tutaj także materiały zabezpieczające przed reakcją alergiczną. Tkanina jest niezwykle miękka w dotyku, co sprawia, że sen staje się jeszcze przyjemniejszy.

Materac o ergonomicznym kształcie zapewniający stabilne wsparcie dla kręgosłupa

Materace Mollyflex mają różnorodne funkcje, które sprawią, że poczujesz się naprawdę komfortowo. Wspaniałym przykładem jest model Montova Mollywel Top. Podstawę w tym produkcie stanowią pianki o różnym stopniu twardości. Dzięki temu możesz liczyć na doskonałe wsparcie dla kręgosłupa. Górna część posłania to miękkie i bardzo przewiewne warstwy. Zapewniają one komfort, który trudno znaleźć w jakimkolwiek innym miejscu. Natomiast środkowy obszar to sprężyny typu tablet. Przyczynia się to do zwiększenia sprężystości. Co więcej, bez trudności zmienisz pozycję w trakcie snu. Materac jest bardzo odporny na odkształcenia. Doskonale odprowadza wilgoć i ma ochronę przeciw roztoczom. Stabilna i mocna konstrukcja to elementy, które powodują, że posłanie wspaniale sprawdzi się w przypadku osób o zwiększonej wadze.

Materace Mollyflex idealnie dopasowujące się do różnych kształtów ludzkiego ciała niezależnie od przyjętej pozycji

Marka Mollyflex wykorzystuje różne technologie, które poprawiają wygodę i komfort snu. Model Polionda Waterlily to gwarancja zdrowego wypoczynku. Bardzo dobrze dopasowuje się do kształtów ciała bez względu na przyjętą pozycję. Produkt opracowano przy współpracy profesjonalistów i personelu szpitalnego. Podstawę stanowi pianka Viscofoam Waterlily wyróżniająca się zwiększona gęstością. Powstała na bazie oleju sojowego. Wprowadzenie tego rozwiązania usprawnia krążenie krwi w organizmie. Co więcej, zyskujesz także pewność odpowiedniego podparcia dla mięśni. Zapewnia to bardzo szybką regenerację. Natomiast dolna pianka posłania jest sprężysta i podpiera kręgosłup, doprowadzając tym samym do luzowania przestrzeni między kręgami. Materac wykonano z materiałów bezpiecznych dla alergików. Jest także odporny na odkształcenia. Wszystkie te cechy sprawiają, że każdy poranek przywita Cię dobrym humorem i wspaniałą energią do realizacji zadań, które na Ciebie czekają.

Materace Mollyflex regulujące temperaturę podczas snu

Ciekawym rozwiązaniem są także materace Mollyflex regulujące temperaturę podczas snu. Dobrym reprezentantem takich modeli jest produkt Visco Fresh. Jest to materac piankowo-żelowy. Opracowano go z myślą o osobach, które cenią sobie miękkość i higienę podczas nocnego odpoczynku. Zaletą artykułu jest to, że bardzo szybko adaptuje się on do ciała człowieka, a także otoczenia. Reaguje na temperaturę, która panuje w konkretnym wnętrzu. Co więcej, podstawę stanowi tutaj także nowoczesna konstrukcja wykorzystująca specjalną kompozycję warstw i rewolucyjną piankę Polygel. Zapewnia on także bardzo szybkie odprowadzanie wilgoci i nadmiaru wysokiej temperatury. Ponadto, może być także stosowany przez osoby borykające się z różnymi alergiami. O dodatkowy komfort dba materiał wytworzony z niezwykle miękkich i delikatnych tkanin.

Pokrowiec posłania redukuje przegrzanie i potliwość w trakcie nocnego odpoczynku. Mikrokapsułki PCM absorbują ciepło ciała w miarę potrzeb. Dzięki temu możesz liczyć na odpowiednią temperaturę i dobry klimat przez całą noc. Obudzisz się wypoczęty i gotowy na nowe, wyjątkowe wyzwania.

To tylko niektóre modele. Wszystkie materace Mollyflex wyróżniają się fantastyczną jakością. Producent zwraca uwagę na najdrobniejsze elementy, gdyż najważniejsze dla firmy jest spełnienie wymagań klientów. Wykorzystuje nowoczesne technologie w trosce o zapewnienie zdrowego i komfortowego snu. Co więcej, zdecydowana większość artykułów należy do grupy certyfikowanych wyrobów medycznych, co podparte jest licznymi badaniami. Dlatego inwestując w te produkty, zapomnisz o bólach i innych niedogodnościach!

Chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń lub odwiedź jeden z naszych salonów:

Bądź na bieżąco:

Odbierz 5% rabatu na zakupy

Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się zniżką na zakupy w sklepie internetowym oraz w salonach stacjonarnych. Dodatkowo otrzymasz informacje o nowościach i promocjach wprost na swojego maila.

Salony stacjonarne

Odwiedź jeden z naszych 10 sklepów stacjonarnych

Oferta na stronie wygląda dobrze, ale przed zakupem chcesz zobaczyć, dotknąć i wypróbować produkt? Odwiedź jeden z naszych salonów.

Może zainteresują Cię również inne artykuły?