https://swiatsypialni.com.pl uses cookies stored on your computer. If you do not agree to this, you can disable cookies on your browser.
Slider
Porady fizjoterapeuty 26.10

Zapraszamy do salonu w Gliwcach i Rybniku

 W sobotę 26.10 zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego doradztwa doświadczonego fizjoterapeuty przy doborze materaca lub akcesoriów sypialnianych. W tym dniu przygotowaliśmy dla Państwa więcej niespodzianek – ekstra promocje na materace Hilding i Curem.

 Zapraszamy do salonów Świat Sypialni

Rybnik, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1B

Gliwice, Budynek Arenda, ul. Chorzowska 44b

 

 

Nowy salon łóżek i materacy w Gliwicach, ul. Chorzowska 44b, budynek Arenda

Interesują Cię materace w Gliwicach? Zapraszamy gorąco do naszego nowego sklepu mieszczącego się Gliwicach, przy ul. Chorzowskiej 44b. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości materace, renomowanych producentów polskich i zagranicznych – materace Hilding, materace Perdormire, materace Janpol. Oferowane przez nas materace sypialniane to szeroki wybór materacy pinakowych, termoelastycznych, materacy z kokosem, sprężynowych, lateksowe materace, materace kieszeniowe, materace dla dzieci. Z uwagi na rosnącą popularność nowy salon zaopatrzyliśmy w duży wybór materacy medycznych, o właściwościach korekcyjnych oraz działających przeciwodleżynowo.

Większość materacy do łóżka kupisz od ręki!

Materac do spania to najważniejszy element dobrego snu. Z pomocą naszych przeszkolonych doradców z pewnością dobierzesz swój idealny materac w Gliwicach, ul. Chorzowska 44b!

Już wiesz gdzie można kupić dobre materace w Gliwicach. Łóżko sypialniane jest jednak również niezbędne. W naszym salonie znajdą Państwo łóżka drewniane oraz łóżka tapicerowane. Zamówisz również w Gliwicach łóżko na wymiar!

Na naszej ekspozycji można zobaczyć łóżka drewniane sosnowe, bukowe, łóżka dębowe oraz olchowe.

W naszym salonie znajdziesz wszystko co potrzebne aby urządzić sypialnię – materace, łóżka, stelaże, poduszki oraz inne akcesoria sypialniane.

Jeśli urządzasz sypialnie – koniecznie odwiedź nasz salon. Gliwice – materace i łóżka Świat Sypialni.

Zapraszamy!