Materac kieszeniowy ekologiczny Gejzer Hilding

Tanie materace 160×200 – lepszych nie znajdziesz!

Dobry materac jest podstawą, jeśli chcemy zadbać o dobry i komfortowy sen. Posłanie powinno być zatem wygodne i dostosowane do potrzeb użytkownika. Wiele osób myśli, że dobry materac musi być drogi. Jednakże istnieje wiele modeli, które kosztują mało, a są w stanie zapewnić zdrowy nocny odpoczynek. Poznaj kilka przykładów materacy, za które zapłacisz mniej. Jakie mogą być tanie materace 160×200?

Materace piankowe dostępne w niższej kategorii cenowej – tanie materace 160×200

Materac piankowy ekologiczny Fjord od marki Hilding

Materac piankowy ekologiczny Fjord od marki Hilding wykonany jest z pianki Eco Thermal Visco, która nie tylko zapewnia komfort, ale fantastycznie regeneruje zmęczone mięśnie. Reaguje na temperaturę i dostosowuje się do ruchów, a więc właściwie podpiera ciało podczas nocnego odpoczynku. Pianka pomaga likwidować zmęczenie. Wpływa także pozytywnie na regenerację i dobry sen. Z kolei rdzeń materaca złożony jest z pianki Pure FlexiFoam, która wyróżnia się podwyższoną twardością. Co więcej, umożliwia także znakomitą regenerację ciała, a więc większą energię w ciągu dnia.

Materac lateksowy Zeus od marki Janpol w niższej kategorii cenowej

Wspaniałym rozwiązaniem będzie także materac lateksowy Zeus od marki Janpol. Cechą charakterystyczną jest tutaj obecność 3 stref twardości. Dzięki temu posłanie bardzo dobrze dostosowuje się do kształtów anatomicznych ludzkiego ciała. Dlatego możesz liczyć na stabilne podparcie niezależnie od tego, jaka jest Twoja ulubiona pozycja do spania. W efekcie zapewnisz wspaniałe podparcie dla kręgosłupa z uwzględnieniem fizjologicznych krzywizn. Zaletą są również właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze. Jest to zatem wspaniały materac dla osób zmagających się z różnymi alergiami.

Tanie materace 160×200 kieszeniowe

Materac kieszeniowy ekologiczny Gejzer od marki Hilding

Materac kieszeniowy Gejzer od marki Hilding wykonano z ekologicznych materiałów. Podstawę stanowi tutaj 7-strefowa sprężyna kieszeniowa. W tym przypadku każda sprężyna znajduje się w osobnym woreczku i nie jest połączona ze sprężyną obok. Dzięki temu można liczyć na wysoką elastyczność punktową i wspaniałe wsparcie dla całego ciała. Zostały one również obłożone wysokoelastyczną pianką HR. Cechą wyróżniającą tej pianki jest otwartokomórkowa struktura, która dba o fantastyczną wentylację. Gwarantuje również właściwą higienę snu. Oferuje ona też bardzo dobre parametry podtrzymywania ciała. Z kolei po drugiej stronie mamy piankę Pure FlexiFoam, która wyróżnia się podwyższoną elastycznością. Cudownie podtrzymuje ciało w odpowiedniej pozycji. Natomiast dodatkowa warstwa filcu tworzy powierzchnię wyróżniającą się optymalną twardością. Ten materac spełni oczekiwania seniorów i osób z bólem kręgosłupa.

Materac kieszeniowy Jan od marki Janpol

Materac kieszeniowy od marki Janpol został opracowany na 30-lecie istnienia firmy. W tym przypadku sprężyny kieszeniowe zostały obłożone wyjątkowymi piankami. Sprężyny zostały tutaj rozmieszczone w 7 strefach twardości. Dzięki takiej konstrukcji można liczyć na zdrowe ułożenie kręgosłupa. Cechą wyróżniającą jest też występowanie pianki żelowej, która pomoże ochłodzić się podczas upałów. Materac został obleczony marmurkową pianką żelową, która zadba o chłodne uczucie i orzeźwienie. Uwzględnia on też przewiewny wkład i dzięki temu podnosi poziom higieny.

Tanie materace 160×200 lateksowe

Materac lateksowy Melody od marki Hilding

Materac lateksowy Melody od marki Hilding składa się z jednolitego bloku lateksu o wysokości 18 cm. Dzięki temu jest twardy i punktowo stabilizuje każdy fragment ciała. Co więcej, specjalna perforacja wyznacza 7 stref twardości, gdyż poszczególne obszary ciała wymagają innej twardości do podparcia. W efekcie materac jest sprężysty i pomaga wypocząć w nocy oraz zyskać siły na kolejne wyzwania. Z kolei punktowe podparcie sprawia, że ruchy jednego z partnerów nie przenoszą się na stronę drugiej osoby, a więc nie zakłócają snu. Posłanie sprawdzi się w przypadku osób, które mają większą wagę ciała. Materac spełni także oczekiwania seniorów i osób z bólem kręgosłupa.

Materac lateksowy Demeter od marki Janpol

Marka Janpol uwzględnia lateks, który wyróżnia się dużą gęstością. Ponadto zapewnia też punktowe podparcie, ponieważ idealnie dopasowuje się do kształtów ciała. Ma także siedem zróżnicowanych stref twardości, które odzwierciedlają potrzeby poszczególnych partii ciała. Na wysokości ramion zredukowano nacisk i dzięki temu można liczyć na wyjątkowy komfort nocnego odpoczynku. Materac ma także typowo rehabilitacyjny charakter i pomaga w leczeniu schorzeń kręgosłupa. Gwarantuje też najwyższy stopień wentylacji i zapewnia swobodny przepływ powietrza oraz odprowadzanie wilgoci z wnętrza materaca. Ma też właściwości przeciwgrzybicze i antybakteryjne.

Powyższa prezentacja pokazuje, że dobry materac wcale nie musi dużo kosztować. Idealne posłania można z łatwością znaleźć w każdej grupie i dzięki temu dostosować materac do swoich indywidualnych potrzeb.

Chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń lub odwiedź jeden z naszych salonów:

Bądź na bieżąco:

Odbierz 5% rabatu na zakupy

Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się zniżką na zakupy w sklepie internetowym oraz w salonach stacjonarnych. Dodatkowo otrzymasz informacje o nowościach i promocjach wprost na swojego maila.

Salony stacjonarne

Odwiedź jeden z naszych 10 sklepów stacjonarnych

Oferta na stronie wygląda dobrze, ale przed zakupem chcesz zobaczyć, dotknąć i wypróbować produkt? Odwiedź jeden z naszych salonów.

Może zainteresują Cię również inne artykuły?