https://swiatsypialni.com.pl uses cookies stored on your computer. If you do not agree to this, you can disable cookies on your browser.
Slider
Przegląd najlepszych marek materacy

Świat, na którym przyszło nam żyć, wyróżnia się różnorodnością. Ludzie mają inne osobowości, pragnienia, marzenia, czy tęsknoty. Jednakże niezależnie od tego, co robimy, gdzie mieszkamy i do czego dążymy, każdej nocy praktycznie wszyscy robimy to samo. Udajemy się na nocny spoczynek. Jest on bardzo ważny, gdyż wpływa na nasze zdrowie, siły witalne i daje nam energię do podejmowania wyzwań, jakie stawia przed nami los. Dlatego powinniśmy przede wszystkim zadbać o jakość posłania. Bardzo znaczącym elementem jest odpowiedni materac. Oferta rynkowa jest tak bogata, że nie ułatwia nam dokonania właściwego wyboru. Przygotowaliśmy zatem przegląd najlepszych marek materacy.

przegląd najlepszych marek materacy materace hilding

Przegląd najlepszych marek materacy bez wątpienia ułatwi wybór produktu, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającej osoby.

Materace Hilding – czołowa marka wśród najlepszych producentów materacy

Jednym z liczących się producentów w tej branży jest szwedzka firma Hilding. Od samego początku kieruje się niezmiennymi wartościami, które pomogły jej działać na rynku europejskim nieprzerwanie przez ponad osiemdziesiąt lat. Przedsiębiorstwo zatrudnia genialne umysły, które pomagają tworzyć innowacyjne rozwiązania wyprzedzające swoją epokę. Marka została odznaczona wieloma nagrodami, między innymi zdobyła Złoty Laur Konsumenta.

Hilding ma w ofercie materace piankowe, sprężynowe, nawierzchniowe i hybrydowe, a także dedykowane dzieciom i młodzieży. Posiadają 7 stref twardości, co znacząco wpływa na odpowiednie podparcie ciała, niezależnie w jakiej pozycji śpisz.

Materace piankowe Hilding składają się z połączeń pianek wysokoelastycznych HR i Velvet Touch o zróżnicowanej twardości lub lateksowych. W warstwach wierzchnich znajdziesz przytulne pianki termoelastyczne Visco lub chłodzące FloFom, idealne na letnie upały.

Materace sprężynowe Hilding proponujemy w wersji kieszeniowej, Multipocket lub Pocket Plus. Wykończone są lateksem, pianką HR, FlexiFoam, Visco lub Velvet Touch, a jako uzupełnienie możesz spotkać sizal lub przekładki kokosowe.

Przegląd najlepszych marek materacy z firmą Janpol

Bardzo dobre produkty oferuje także polskie przedsiębiorstwo Janpol, które prowadzi działalność od 25 lat. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i dąży do maksymalnego spełnienia ich potrzeb. Dzięki temu firma zdobyła duże zaufanie i wciąż zyskuje nowych odbiorców. Realizacja tych wartości przyczyniła się do zdobycia różnych odznaczeń. Na liście znalazł się Konsumencki Lider Jakości. Janpol należy także do Gazeli Biznesu. Producent stawia przede wszystkim na ekologiczne rozwiązania. Sukcesem jest przede wszystkim wprowadzenie na rynek innowacyjnej pianki Plantpur. W składzie produktu jest aż 50 procent oleju roślinnego. Dba ona o swobodną cyrkulację powietrza, a także odparowanie wilgoci. Materace wytwarza również z lateksu Pulse, który sprawia, że posłanie staje się sprężyste, elastyczne i trwałe. Ogromnym atutem jest także termoregulacja.

Marka Janpol wykorzystuje w swoich materacach także piankę Pure. Jest w pełni ekologiczna i przyjazna dla środowiska. W procesie produkcji nie użyto żadnej niebezpiecznej substancji, czy produktów modyfikowanych genetycznie. Skład uwzględnia naturalne olejki sojowe, które chronią przed wysychaniem i degradacją. Zaletą jest również wysoki stopień oddychalności. Przykładem produktu zawierającego taką warstwę jest materac piankowy Pure Dream Janpol.

Przegląd najlepszych marek materacy z przedsiębiorstwem Materasso

Firma Materasso zatrudnia profesjonalistów, którzy przykładają wszelkich starań, aby wytworzyć produkty wyjątkowe, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagającego śpiocha. Producent wykorzystuje nowoczesne rozwiązania w zakresie ergonomii i jakości zarówno pod względem stosowanych materiałów, jak i technologii.

Firma posiada bardzo dużo certyfikatów, między innymi Medical Spring Mattress. Co więcej, większość materacy zaliczana jest przez Państwowy Instytut Kontroli Leków do kategorii urządzeń medycznych. W produktach stosuje takie przełomowe rozwiązania jak pianka Lazy Foam, która dba o idealne dopasowanie powierzchni materaca do naturalnych konturów ciała człowieka.

Natomiast warstwa pianki Nightly dzięki specjalnym perforacjom sprawia, że można korzystać z ergonomicznego układu siedmiu stref twardości. Stanowi ona solidny rdzeń posłania. Warto wspomnieć także o strukturze Aloe VERA, która posiada właściwości antybakteryjne, a także zmniejsza niebezpieczeństwo rozwoju szkodliwych drobnoustrojów. Na liście produktów zawierających te pianki znaleźć można materac Natura AIRGEL Materasso.

Odkryj wspaniałą jakość dzięki materacom Perdormire

Perdormire to włoska firma, która działa na rynku od czterdziestu lat. W procesie produkcji wykorzystuje materiały opracowane przez renomowanych producentów, dzięki temu posłania wyróżniają się fantastyczną jakością i wspaniałymi walorami użytkowymi. Bardzo ważnym aspektem jest również ekologia. Dlatego w swoim działaniu sięga po surowce nadające się do ponownego przetworzenia. Produkty wykonane są z trzech rodzajów struktur: zimnych pianek, termoelastycznych leniwych warstw i materiałów bio. Przykładem jest termoelastyczny Visco Mind, która wyróżnia się wyjątkową miękkością i sprężystością. Bardzo dobrze dopasowuje się do anatomii ciała. Natomiast  pianka WaterFoam dba o skuteczne podparcie dla kręgosłupa i nie traci przy tym na elastyczności. Obie warstwy uwzględnia materac termoelastyczny New MEMORY 2.0 PerDormire.

Przegląd najlepszych marek materacy — podsumowanie

Przegląd najlepszych marek materacy bez wątpienia ułatwi wybór produktu, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającej osoby. Istotne jest to, aby zwrócić przede wszystkim uwagę na właściwości, które są najważniejsze. Ustawienie priorytetów pomoże wybrać materac, który nie tylko zapewni zdrowy sen, ale także będzie spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń lub odwiedź jeden z naszych salonów:

  • Świat Sypialni Salon materacy i łóżek w Bielsku-Białej, Retail Park Karpacka, ul. Kolista 23
  • Świat Sypialni Salon materacy i łóżek w Rybniku, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1B
  • Świat Sypialni Salon materacy i łóżek w Cieszynie, ul. Liburnia 47
  • Świat Sypialni Salon materacy i łóżek w Jastrzębiu Zdroju, ul. Warszawska 6
  • Świat Sypialni Salon materacy i łóżek w Zawierciu, ul. Porębska 48A
  • Świat Sypialni Salon materacy i łóżek w Wodzisławiu Śląskim, Galeria Cyganek, ul. Jastrzębska 76
  • Świat Sypialni Salon materacy i łóżek w Dąbrowie Górniczej, ul. 11 Listopada 24
  • Świat Sypialni Salon materacy i łóżek w Gliwicach, Budynek Arenda, ul. Chorzowska 44b
  • Świat Sypialni Salon materacy i łóżek w Koninie, CH Kaufland, ul. Spółdzielców 6