Płatności

Dla wygody naszych Klientów udostępniliśmy kilka form płatności:

– przedpłata na konto
– pobranie przy odbiorze
– szybkie płatności Tpay.pl
– E Raty Santander
– wpłata zaliczki na konto, dopłata za pobraniem

Pobranie przy odbiorze

Przy wyborze tej płatności realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast. Kurier odbiera należność za zamówienie. Przy opcji odbioru osobistego płatność następuje w sklepie przy odbiorze zamówienia.

Przedpłata na konto

Przelew bankowy – realizacja zamówienia rozpoczyna się po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto firmowe lub po przesłaniu potwierdzenia przelewu na adres mailowy sklep@swiatsypialni.com.pl

Dane do przelewu:
Świat Sypialni Gawe Sebastian Gaweł
ul. Agawy 39d
43-300 Bielsko-Biała

ING Bank Śląski S.A. 35 1050 1070 1000 0092 3516 0059

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko zamawiającego oraz numer zamówienia.

Przedpłata za pośrednictwem Tpay.pl (szybkie płatności)

Bezpłatne płatności online. Tpay.pl to system, który umożliwia szybkie i bezpieczne płatności poprzez Internet przelewem z większości polskich banków, jak również kartą kredytową czy debetową. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu potwierdzenia serwisu o dokonanej płatności. Dane dotyczące transakcji np. typ karty kredytowej, numer karty kredytowej, data ważności, numer CVV (trzycyfrowy kod na odwrocie Twojej karty kredytowej) są wprowadzane na bezpiecznej stronie szyfrowanej.

Eraty Santander

Naszym klientom oferujemy szybki zakup towaru na raty w systemie ratalnym Santander. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu informacji z serwisu ratalnego o podpisaniu umowy kredytowej.

Wpłata zaliczki na konto, dopłata za pobraniem

jeżeli chcesz wybrać tą formę płatności skontaktuj się z nami mailowo sklep@swiatsypialni.com.pl lub telefonicznie pod nr 795 547 311. Składanie zamówienia odbędzie się poprzez maila. Zaliczkę w wysokości min. 10% zamówienia należy przelać na konto bankowe sklepu, pozostałą należność Klient ureguluje przy odbiorze przesyłki. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto firmowe lub po przesłaniu potwierdzenia przelewu na adres mailowy sklep@swiatsypialni.com.pl

Dane do przelewu:
Świat Sypialni Gawe Sebastian Gaweł
ul. Agawy 39d
43-300 Bielsko-Biała

ING Bank Śląski S.A. 35 1050 1070 1000 0092 3516 0059

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko zamawiającego oraz numer zamówienia.

Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT. Dane do faktury należy podać w uwagach do zamówienia.