Salon Wodzisław Śląski

Świat Sypialni

Kontakt:

tel. 508 019 808

Adres e-mail:

[email protected]

 Adres:

Galeria Cyganek
ul. Jastrzębska 76
44-300 Wodzisław Śląski

Salon Świat Sypialni Materace i Łóżka Wodzisław Śląski mieści się w Galerii Cyganek na ul. Jastrzębska 76. Obiekt posiada dwa oddzielne wejścia, które są przystosowane również dla osób niepełnosprawnych. Przed wejściami są parkingi na samochody. Można tutaj także dojechać środkami komunikacji miejskiej, autobusami linii: A, B, C1,  C2, C3, C4, D1 i D2.

W ofercie salonu posiadamy przede wszystkim szeroki wachlarz różnych materacy. Zajmujemy się także sprzedażą łóżek drewnianych i tapicerowanych, stelaży, poduszek anatomicznych i ochraniaczy. Marki, które znajdują się na ekspozycji to przede wszystkim PerDormire, Mollyflex i Hilding.

Materace Wodzisław Śląski

Kupisz u nas materace Wodzisław Śląski takich firm jak: takich jak: Hilding, Janpol, wysokiej jakości materace piankowe PerDormire, Foam Royal, MollyFlex, Bedding, Curem i materace hybrydowe BRN oraz materace sprężynowe. Produkty te zostały wykonane w nowoczesnych technologiach. Oferujemy również materace dziecięce i dla młodzieży uznanych polskich firm Vitmat, Hevea, Janpol, Hevea i Hilding.

Klasyczne materace sprężynowe kieszeniowe

Czy klasyczne rozwiązania zawsze są najlepsze?  Choć materac sprężynowy pojawił się na rynku już dziewiętnastego wieku, wciąż pozostaje popularnym i niezawodnym wyborem przy wyborze odpowiedniego posłania. Oczywiście przez ten czas został nieco technologicznie usprawniony i jest innym produktem niż, był on na samym początku.

Bardzo ważnym zastosowaniem technologicznym było wprowadzenie sprężyn do osobnych kieszonek. Sprawiło to, że te elementy materaca zaczęły pracować niezależnie, a komfort snu na takim posłaniu stał się dużo wyższy.

Najważniejszymi cechami materacy sprężynowych kieszeniowych są: duża elastyczność punktowa oraz podział posłania na strefy mniej lub bardziej twarde. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, sprężyny pod naporem ludzkiego ciała pozostają bezgłośne, a jednocześnie bardzo trwałe i wytrzymałe, nawet w przypadku intensywnego, długiego użytkowania.

Wysoką elastyczność punktową materaca sprężynowego kieszeniowego zapewniają sprężyny umieszczone w oddzielnych przestrzeniach. Dzięki temu, że pracują niezależnie, nie zakłócają wzajemnie swojej pracy. Powierzchnia nie ugina się całościowo, a jedynie w miejscu, w którym jest naciskana, co zapewnia solidne podparcie w czasie nocnego wypoczynku. Sprzyja to też regeneracji mięśni i uśmierza bóle związane z odcinkiem szyjnym czy kręgosłupem.

Zastosowanie kilku stref i wyróżnienie ich jako mniej twarde i bardziej twarde sprzyja dopasowaniu się materaca do naturalnych krzywizn ciała. Na takim posłaniu łatwo się ułożyć, a najbardziej zaawansowane i polecane są te z siedmioma strefami twardości. Ponadto to idealne rozwiązanie dla osób śpiących z partnerem/partnerką, ponieważ posłanie ugina się tylko w jednym miejscu, co sprawia, że sen i wypoczynek drugiej połówki pozostaje niezakłócony.

Materace piankowe to również świetne rozwiązanie

Dużą popularność i uznanie mają materace piankowe. Czym wyróżnia się ten tym materacy, aby zasłużyć na tak duże zainteresowanie?

Najczęściej w tego typu materacach zastosowana jest pianka termoaktywna. Zapewnia to świetne dopasowanie do naturalnych krzywizn ciała. Jednakże w posłaniach o wysokiej jakości stosuje się kilka rodzajów pianek, które uwzględniają różne stopnie sprężystości i twardości. Ich zastosowanie sprawia, że mówimy tutaj o zaawansowanym technologicznie produkcie, który ma zapewnić użytkownikowi najwyższy możliwy komfort snu.

Wyróżniamy kilka rodzajów pianek: warstwę termoelastyczną, która idealnie dopasowuje się do krzywizn ludzkiego ciała czy bardzo nowoczesną, lateksową, które doskonale pomaga, jeżeli cierpimy na różne schorzenia kręgosłupa. Warto też wspomnieć o posłaniach wysokoelastycznych, które świetnie sprawdzają w przypadku, gdy oczekujemy od materaca niezawodnej sprężystości.

Nowoczesne materace hybrydowe łączą w  sobie najlepsze cechy sprężynowych kieszeniowych i piankowych

Materace hybrydowe to połączenie najwyższych standardów technologicznych, z tradycyjnym i niezawodnym rozwiązaniem. Dla kogo takie rozwiązanie będzie najodpowiedniejsze?

Na pewno dla użytkowników, którzy wymagają i oczekują od swojego posłania najwięcej, aby maksymalnie zwiększyć ich bezpieczeństwo, a przede wszystkim zapewnić niezrównany komfort użytkowania.

Jak wskazuje sama nazwa, materace hybrydowe to połączenie tego, co najlepsze zarówno w posłaniach piankowych, jak i tych bardziej klasycznych, sprężynowych kieszeniowych. Są to modele najwyższej możliwej jakości, które zapewniają jakość premium, najnowocześniejsze rozwiązania i największą wygodę snu. Nie tylko próbują, ale całkowicie spełniają oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających i mających największe oczekiwania użytkowników.

Połączenie najwyższej jakości zaawansowanych technologii gwarantuje zdrowy, bezpieczny sen. Dzięki temu, że takie materace oferują elastyczność punktową, uśmierzą nawet bóle związane z kręgosłupem, jak i plecami. A także doskonałe podparcie dla kręgosłupa. Trzeba pamiętać, że takie posłania mogą mieć różną budowę w zależności od modelu. Najczęściej jednak stosuje się pewien mix pianek, który ma zapewnić połączone właściwości materacy piankowych. Stosuje się w nich najczęściej połączenie pianek termoelastycznej i wysokoelastycznej. Zapewnia to zarówno sprężystość, jak i odpowiednią wentylację. Zapobiega to rozwojowi roztoczy i innych drobnoustrojów na powierzchni materaca.

Wybierając materac, zazwyczaj musimy dobrać go do indywidualnych potrzeb użytkownika. Nie może być on za twardy ani za miękki. Dobrym wyjściem z takiej sytuacji jest zakup materaca hybrydowego. Łączy on w sobie pozytywne cechy podłoża różnych rodzajów materaców, co sprawia, że jego walory doceni każdy. Zatem to świetny wybór dla osób niezdecydowanych, które nie wiedzą, czy wolą i potrzebują posłania bardziej twardego, czy miękkiego. Taki materac zapewnia idealny balans i będzie odpowiedni i wygodny niemal dla każdej osoby. Łączy w sobie cechy wszystkich najlepszych, zaawansowanych technologii. To doskonały wybór dla każdego, kto oczekuje najwyższych standardów.

Łóżka drewniane i tapicerowane Wodzisław Śląski

Oferujemy również duży wybór łóżek drewnianych z wielu gatunków drewna (sosna, olcha, buk, dąb) oraz łóżek tapicerowanych. Są wśród nich łóżka do sypialni najlepszych polskich producentów takich jak DrewMax, Drossen, EkoDom, Hilding, New Concept, Signal oraz innych. W naszym salonie mamy ekspozycje nowoczesnych, jak i klasycznych łóżek przeznaczonych do każdej sypialni.

Zapraszamy do naszego salonu klientów, aby przekonali się, że nasze produkty są naprawdę wyjątkowe. Wyróżnia nas przede wszystkim wysoka ich jakość i wieloletnia gwarancja. Służymy pomocą na najwyższym poziomie i poświęcamy maximum czasu na pomoc w doborze odpowiedniego materaca, czy innego produktu. Dla wymagających klientów udzielamy wyczerpujących odpowiedzi, bo zdrowy sen to podstawa komfortowego życia.

Czy lepszym wyborem będzie łóżko drewniane, czy tapicerowane?

Łóżka drewniane — czy w obecnych czasach klasyczne rozwiązania nadal są doskonałym wyborem?

Łóżka drewniane, choć z pozoru mogą wydawać rozwiązaniem bardzo klasycznym i może nie zawsze do końca na czasie jest to mylne przekonanie. Mebel z drewna jest ponadczasowy i pasuje do każdego rodzaju wnętrza. W naszej ofercie znajdziecie Państwo łóżka z wielu rodzajów drewna. Zarówno tych najbardziej popularnych, dębowych czy bukowych, ale też olchowych i sosnowych.

Minimalistyczna stylistyka bez wątpienia cechuje łóżka drewniane. I trzeba przyznać, że choć doskonale się prezentują, to właśnie od wyboru, z jakiego drewna łóżko wybierzemy, w ogromnej będzie zależał komfort naszego snu. Może być to być, więc łóżko bukowe, dębowe, olchowe bądź sosnowe. Aby aranżacja sypialni była udana z pewnością, trzeba dobrać odpowiedni kolor mebla. W naszym sklepie masz możliwość doboru dowolnego jego odcienia. Może być to na przykład dąb bielony, naturalny czy rustykalny, a także wybarwienia takie jak grey, orzech czy olcha.

Łóżko tapicerowane Hygge Plus firmy Ekodom

Kolejną doskonałą możliwością to połączenie łóżka klasycznego, drewnianego z bardziej nowoczesnym tapicerowanym w jeden mebel. Doskonałym tego przykładem jest łóżko tapicerowane Hygge Plus firmy Ekodom występujący w trzech barwieniach: dąb bielony, dąb naturalny i dąb rustykalny. Dzięki temu dopasujemy taki mebel do każdego rodzaju wnętrza. Ponadto drewniany, dębowy i solidny materiał sprawi, że poczujesz się zdrowszy i bliżej z naturą. Ponadto to świetny wybór dla alergików, gdyż drewno to nie uczula, co sprawia, że dla ich zdrowia, jest całkowicie bezpieczne. Jednocześnie budowa kontynentalna łóżka sprawia, że nie zajmuje wiele miejsca, oraz zapewnia dodatkowo przestrzeń na pościel. Tapicerowane wezgłowie nie jest jedynie elementem ozdobnym, ale znacząco poprawia komfort korzystania z tego łóżka

Mebel ten wykonany z solidnego, litego drewna dębowego najwyższej jakości posłuży w sypialni jako inwestycja na wiele, wiele lat. Jego miękki zagłówek to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią spędzać czas, na przykład oglądając ulubiony film, serial, bądź czytając ciekawą lekturę, jednocześnie opierając głowę o komfortowe podparcie. Mebel ten wprowadzi do sypialni klasyczną elegancję jako uzupełnienie wystroju, ale nie tylko. Sprawdzi się też nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Zastosowane materiały, takie jak lite drewno dębowe sprawi, że wizerunek Twojej sypialni ociepli się jeszcze. To znakomite połączenie łóżka klasycznego drewnianego z dodatkową wygodą i wielofunkcyjność zapewniane przez łóżka tapicerowane.

Salon łóżek i materacy Wodzisław Śląski

Zapraszamy do naszego salonu klientów, aby przekonali się, że nasze produkty są naprawdę wyjątkowe. Wyróżnia nas przede wszystkim wysoka ich jakość i wieloletnia gwarancja. Służymy pomocą na najwyższym poziomie i poświęcamy maximum czasu na pomoc w doborze odpowiedniego materaca, czy innego produktu. Dla wymagających klientów udzielamy wyczerpujących odpowiedzi, bo zdrowy sen to podstawa komfortowego życia.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu w Wodzisławie Śląskim

Salon znajduje się w Galerii Cyganek na ul. Jastrzębskiej 76. Posiadamy szeroką, ekskluzywną ofertę zarówno w zakresie materaców, łóżek, stelaży, pokrowców, kołder czy poduszek. Nasz salon otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10 do 18 i w soboty od 10 do 14. Zapewniamy fachowe doradztwo, miłą, profesjonalną obsługę, oraz duży wybór produktów. Staramy się, aby każdy u nas znalazł materac czy łóżko idealnie dopasowane do swoich potrzeb.