Salon Wodzisław Śląski

Świat Sypialni

Kontakt:

tel. 508 019 808

Adres e-mail:

wodzislaw@swiatsypialni.com.pl

 Adres:

Galeria Cyganek
ul. Jastrzębska 76
44-300 Wodzisław Śląski

Salon Świat Sypialni Materace i Łóżka Wodzisław Śląski mieści się w Galerii Cyganek na ul. Jastrzębska 76. Obiekt posiada dwa oddzielne wejścia, które są przystosowane również dla osób niepełnosprawnych. Przed wejściami są parkingi na samochody. Można tutaj także dojechać środkami komunikacji miejskiej, autobusami linii: A, B, C1,  C2, C3, C4, D1 i D2.

W ofercie salonu posiadamy przede wszystkim szeroki wachlarz różnych materacy. Zajmujemy się także sprzedażą łóżek drewnianych i tapicerowanych, stelaży, poduszek anatomicznych i ochraniaczy. Marki, które znajdują się na ekspozycji to przede wszystkim PerDormire, Mollyflex i Hilding.

Materace Wodzisław Śląski

Kupisz u nas materace Wodzisław Śląski takich firm jak: takich jak: Hilding, Janpol, wysokiej jakości materace piankowe PerDormire, Foam Royal, MollyFlex, Bedding, Curem i materace hybrydowe BRN oraz materace sprężynowe. Produkty te zostały wykonane w nowoczesnych technologiach. Oferujemy również materace dziecięce i dla młodzieży uznanych polskich firm Vitmat, Hevea, Janpol, Hevea i Hilding.

Łóżka drewniane i tapicerowane Wodzisław Śląski

Oferujemy również duży wybór łóżek drewnianych z wielu gatunków drewna (sosna, olcha, buk, dąb) oraz łóżek tapicerowanych. Są wśród nich łóżka do sypialni najlepszych polskich producentów takich jak DrewMax, Drossen, EkoDom, Hilding, New Concept, Signal oraz innych. W naszym salonie mamy ekspozycje nowoczesnych jak i klasycznych łóżek przeznaczonych do każdej sypialni.

Zapraszamy do naszego salonu klientów, aby przekonali się, że nasze produkty są naprawdę wyjątkowe. Wyróżnia nas przede wszystkim wysoka ich jakość i wieloletnia gwarancja. Służymy pomocą na najwyższym poziomie i poświęcamy maximum czasu na pomoc w doborze odpowiedniego materaca, czy innego produktu. Dla wymagających klientów udzielamy wyczerpujących odpowiedzi, bo zdrowy sen to podstawa komfortowego życia.